Screendoek - 4% openheidsfactor - Soltis 92 Serge Ferrari Grijs is microgeperforeerd screendoek per meter van de rol, met een openheidsfactor van 4%, in de kleur grijs. De warmteblokkering van 92% houdt elke ruimte lekker koel, zelfs gevels op de zuidkant. Het screendoek geeft maximale warmteblokkering bij montage aan de buitenkant. Bevestiging kan met of zonder boren.
Dit screendoek is stevig en zeer geschikt voor intensieve (buiten)toepassingen. Het heeft een hoge trek- en scheurweerstand dan de standaard screendoeken. Het screendoek is bestand tegen weer en wind.
Overweeg ook eens het screendoek Soltis 96 in het grijs met openheidsfactor 4% dat meer gericht is op comfort en design voor buitenleven. Maak de juiste keuze uit ons assortiment met screendoeken. Welk type screendoek past het beste bij jouw ruimte?
Belangrijke verzendinformatie staat onderaan in deze productomschrijving. |
Serge Ferrari screendoeken
Soltis is een topmerk van het Franse bedrijf Serge Ferrari, wereldwijd bekend om zijn hoogwaardige screendoeken. Wat Soltis uniek maakt, is de gepatenteerde Précontraint technologie. Hierdoor blijft het doek perfect strak, zonder vervorming, zelfs bij intensief gebruik. Het geeft een strakke uitstraling, maar garandeert ook een lange levensduur. De screendoeken zijn vuilafstotend, makkelijk schoon te maken en brandvertragend. Als je een doek van Soltis Serge Ferrari koopt, investeer je in een doek van de hoogste kwaliteit die lang meegaat.
Verkrijgbaar in 267cm rolbreedte. We snijden het screendoek per strekkende meter op de gewenste lengte. Met altijd 5 jaar garantie.
Kwaliteit en eigenschappen van ons screendoek
- Zeer hoge warmteblokkering (92%)
- Geeft veel privacy, geen inkijk (7%)
- Hoge trek- en scheurweerstand
- Soltis Serge Ferrari garandeert topkwaliteit
- Voor tijdelijke en permanente zonwering
- Bevestiging naar keuze - met of zonder boren
- Geschikt voor intensief (buiten)gebruik
- Beschermt tegen schadelijke uv-straling
- Weerbestendig - kan tegen regen, wind, vorst en zon
- Onderhoudsvriendelijk en duurzaam
Perfect voor
- Beste kwaliteit zonwering voor slaapkamers en gevels op de zuidkant: maximale warmteblokkering (92%), beperkt zicht naar buiten en geeft veel privacy (7%).
- Sterker dan de meeste screens: dit screendoek blijft strak, scheurt niet en de kleur blijft jarenlang mooi – zelfs bij intensief zonlicht en slecht weer.
- Elke gewenste lengte: verkrijgbaar in 267mm rolbreedte. We snijden het screendoek per strekkende meter op maat.
- Bevestigen met of zonder boren: met zuignappen, tourniquets draaisluitingen, drukknopen of zeilringen.
- Tijdelijke oplossing bij hittegolf
Deze variant past perfect in ruimtes waar je maximale zonwering wilt. Ook geschikt als tijdelijke oplossing bij hittegolven, omdat je het screendoek gemakkelijk erop en eraf haalt. Dit screendoek is steviger en beter bestand tegen windbelasting of ruigere toepassingen. Overweeg het grijze screendoek Soltis 96 met openheidsfactor 4% als je iets zoekt voor comfort en design voor buitenleven.
Screendoek op maat maken
Snijd en monteer het screendoek zelf op maat met onze accessoires.
1. Snijden
Gebruik een stevige huishoudschaar of een ergonomische schaar voor grotere projecten.
2. Bevestigen
Screendoek bevestig je met zuignappen (zonder boren), tourniquets draaisluitingen, drukknopen en zeilringen. Geen duur gereedschap nodig. Bekijk onze accessoires voor het perfecte eindresultaat.
We bieden professioneel gereedschap voor klanten die regelmatig doeksluitingen in de zeilmakerij of industrie gebruiken.
De levering
Screendoek per meter wordt standaard opgevouwen, in een grote sterke doos, verstuurd en geleverd door PostNL. Hierdoor zijn vouwen zichtbaar. Deze verzendoptie wordt door 95% van onze klanten gebruikt. Een aaneengesloten stuk mag maximaal 15 meter zijn (2,5 x 15 meter) voor gratis levering.
De verzendkosten zijn altijd gratis, ongeacht het aantal pakketten.
Volle rollen van 50 meter worden gratis op rol verzonden.
Kies jouw verzendoptie en bestel vandaag voor een snelle levering.
Advies nodig?
We geven graag de juiste waarde van warmtewering. Soms heeft de kleur ook invloed op de eigenschappen van het screendoek. Bij donkere kleuren is de warmtewering het hoogst, maar lichte doeken zijn ook zeer effectief.
Heb je een vraag over dit product? Neem contact met ons op, bekijk projecten van onze klanten of bezoek ons magazijn. Wij helpen je graag verder!